Kovovýroba

kategorie: Nabízíme
publikováno: 1.2.2019

Představujeme vám laserové výpalky! Jedná se o důležité odvětví činnosti naší firmy, jejíž kompletní nabídku naleznete jedině na Kovoplasty.cz. Na poli nejpřesnějšího laserového řezání...

Fotogalerie

Představujeme vám laserové výpalky! Jedná se o důležité odvětví činnosti naší firmy, jejíž kompletní nabídku naleznete jedině na Kovoplasty.cz. Na poli nejpřesnějšího laserového řezání a laserových výpalků poskytujeme stoprocentně profesionální služby: od zadání vašeho projektu, přes jeho kontrolovanou realizaci, až po finální předání výrobků.

Neváhejte a využijte naše komplexní dělící služby za pomoci extra přesného laseru!

Přesné laserové řezání

Kovoplasty.cz, to je nabídka firmy s bohatými zkušenostmi nejen v oboru laserových výpalků. Laserové řezání pro vás zprostředkujeme okamžitě. Vyžaduje vaše zakázka na laserové výpalky nejvyšší přesnost řezu a kvalitu řezné plochy? Obraťte se na Kovoplasty.cz! Naši pracovníci dohlédnou na přesné laserové řezání pro splnění vaší zakázky; máte-li ohledně projektu specifické požadavky, jsme plně připraveni a ochotni vám vyhovět ve všech aspektech.

Ideální a kvalitní příruby

Standardní rozměry zakázek laserového řezání

Standardně můžeme pálit plechy o rozměru 2000x6000 mm v síle do 25 mm. Překračuje vaše zakázka tyto rozměry? Pro Kovoplasty.cz žádný problém! Kontaktujte nás a my vám navrhneme alternativní řešení v odpovídající kvalitě. Máme k dispozici též moderní souřadnicová CNC pálící centra (pro tloušťky do 300 mm, případně až 500 mm!) nebo kyslíkovo-acetylénový plamen a proud plazmy (pro dělení plechů s hmotností do 12 tun ve formátech až 3000x12000 mm).

Kovovýroba na Kovoplasty.cz
Vidíte sami, že u nás jste ve zkušených rukou profesionálů!

Profesionální zpracování a poradenství v oblasti kovovýroby

Nejste si jisti, že pro vaši zakázku je laserové řezání nejideálnějším postupem? Seznamte nás se svým projektem a my posoudíme, zda je realizace prostřednictvím laserového řezání vhodná. Případně vám doporučíme a zařídíme jiný postup z široké oblasti kovovýroby, kterou komplexně pokrýváme. Přířezy z bloků, přířezy ze silnostěnných trubek nebo výkovky... to jsou jen jedny z mnoha postupů, kterými můžeme nahradit laserové výpalky, pokud nebudou právě nejvhodnější.

Laserové výpalky dle vašich přání

Obraťte se na nás se svou zakázkou, se svým projektem. Nejprve pro vás vyhledáme a navrhneme optimální řešení, pak se postaráme o jeho špičkovou realizaci. Od toho je zde naše firma, reprezentována stránkami Kovoplasty.cz. Spojte se s námi pomocí jednoduchého formuláře – naleznete jej v záložce KONTAKTY. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Kovoplasty.cz zaručují stoprocentně individuální přístup ke každé zakázce.