Síta / Třídící technika

kategorie: Nabízíme
publikováno: 1.6.2019

Specifickým oborem, kterým se naše firma s obzvláštní pečlivostí zabývá, je výroba a oprava průmyslových sít určených pro třídění všech druhů sypkých materiálů. Zde na Kovoplasty.cz si můžete vybrat a objednat nová průmyslová síta i náhradní síta...

Fotogalerie

Specifickým oborem, kterým se naše firma s obzvláštní pečlivostí zabývá, je výroba a oprava průmyslových sít určených pro třídění všech druhů sypkých materiálů. Zde na Kovoplasty.cz si můžete vybrat a objednat nová průmyslová síta i náhradní síta za vaše stará a opotřebovaná. Nabízíme síta se širokým využitím v mnoha rozličných průmyslových oborech.

Kvalitní síta pro třídění sypkého materiálu objednávejte jedině u Kovoplasty.cz!

Oprava průmyslových sít

Třídění sypkého materiálu

Na třídění sypkého materiálu se používají speciální průmyslová síta; jejich typ se samozřejmě odvíjí od jejich účelu, tedy od druhu sypkého materiálu, který budou třídit. Kovoplasty.cz reprezentují firmu s bohatými zkušenostmi ve výrobě sít. Reference našich výrobků jsou zásadně pozitivní, dokážeme spolehlivě zhotovit požadovaná síta všech standardních typů.

Potřebujete průmyslová síta? Spojte se s odborníky! Spojte se s Kovoplasty.cz!

Typy sít – sortiment Kovoplasty.cz


Využití našich sít

Podívejme se nyní společně na využití nejrozšířenějšího druhu drátěných sít. Spolehlivé třídění sypkých materiálů je zaručeno, stejně jako kvalita zpracování a životnost síta od Kovoplasty.cz. Rozměr dodaného síta závisí na vašich požadavcích – Kovoplasty.cz se vynasnaží vám za všech okolností vyhovět. Vedle třídění sypkého materiálu slouží síta k dalším účelům (viz následující odstavec).

Nová síta, oprava průmyslových sít a náhradní síta na 1 místě


Specifická síta a jejich další možnosti

Pro dodání zbrusu nových sít, opravu poškozených částí, případně dodání náhradních sít stejného typu jsou Kovoplasty.cz jasnou volbou. Proč? Jedině u nás získáte rychle a za dobrou cenu prvotřídní síta všech standardních typů. Oprava průmyslových sít je služba, kterou Kovoplasty.cz svým zákazníkům také poskytují.

Jsme schopni vám zajistit specifický druh náhradních sít dle vašich požadavků.

Kovoplasty.cz přináší… nová a náhradní síta

Vaše zakázka je u nás v povolaných rukou odborníků. Výrobě sít se věnujeme dlouhodobě a s maximální péčí. Nová i náhradní síta u nás pořídíte opravdu výhodně. Potřebujete rychle náhradní síta? Je pro vás oprava průmyslových sít velmi aktuální? KONTAKTUJTE nás ještě dnes – spolehněte se, že vaši zakázku začneme vyřizovat okamžitě a budeme se ji plně věnovat, dokud nebude dokončena.